Zajmujemy się pośrednictwem w kupnie, sprzedaży i wynajmie nieruchomości.

Zdobyte od 2004 roku doświadczenie pozwala na profesjonalne, rzetelne i indywidualne podejście do klienta.

W prowadzonej działalności kierujemy się zasadami etyki i standardami zawodowymi obowiązującymi pośredników w obrocie nieruchomościami.

Jesteśmy członkami Stowarzyszenia Pomorskiego Pośredników w Obrocie Nieruchomościami.

Współpracujemy z klientami indywidualnymi, przedsiębiorcami oraz deweloperami.

Nasze oferty zaspokajają gusta najbardziej wymagających klientów.

Szeroka reklama i pozycjonowanie ofert sprawia, że działamy szybko i skutecznie.

Zapraszamy do współpracy.

WSPÓŁPRACA:

Archistudio to pracownia założona w 1997 roku, której właścicielem jest architekt Robert Dębowski. W oparciu o wieloletnie doświadczenie, zdobyte w różnych biurach projektowych, staramy się  tworzyć nowoczesną architekturę, spełniającą różnorodne potrzeby i oczekiwania inwestorów. Tworząc projekty, kładziemy nacisk na proste, funkcjonalne i energooszczędne rozwiązania, pozwalające uzyskać satysfakcjonujący efekt, przy optymalnych kosztach przeznaczonych na realizację projektu. W dążeniu do uzyskania ciekawej formy użytkowej, zwracamy szczególną uwagę na kontekst otoczenia i przestrzeń, w której projektujemy. Przy projektowaniu wnętrz poświęcamy naszą energię i zaangażowanie wdrażaniu piękna w obszar codzienności. Odpowiadamy na potrzeby klienta. Naszym celem jest kreowanie miejsc, w których mieszkanie, jedzenie, praca i odpoczynek mają swój szczególny, osobisty wymiar. Zakres działalności Archistudio obejmuje szeroko rozumiane projektowanie wnętrz: - prywatnych (domy, mieszkania, apartamenty etc.) - publicznych (biura, sklepy, salony, restauracje, budynki użyteczności publicznej, hotele etc.). Projektujemy domy jednorodzinne jak i architekturę wielorodzinną oraz przemysłową.


OBSŁUGA KREDYTOWA

Bezpłatne doradztwo
Korzystanie z usług doradcy Domu Kredytowego NOTUS jest bezpłatne. Kredyty zaciągane za pośrednictwem Domu Kredytowego Notus, mają wszelkie opłaty i prowizje będą w tej samej wysokości, jak przy podpisywaniu umów bezpośrednio z bankami.

Korzyścią jest doradztwo i opieka profesjonalisty, który monitoruje na bieżąco cały rynek finansowy.

Obiektywne doradztwo
Dom Kredytowy Notus nie jest związany kapitałowo z żadną instytucją finansową - jest spółką niezależną, prowadzi własne analizy rynku w celu przedstawienia Klientom oferty najbardziej dopasowanej do ich potrzeb i aktualnej sytuacji finansowej.

Uproszczona procedura
Dom Kredytowy NOTUS jest firmą która ma wypracowane procedury współpracy z bankami, dzięki czemu skraca się znacząco czas rozpatrywania wniosków kredytowych oraz wypłaty środków. Doradcy NOTUSa mają wieloletnie doświadczenie w kontaktach z bankami, wiedzą na co zwrócić uwagę i jak sprawnie przeprowadzić klienta przez cały proces kredytowy.

Skontaktuj się z polecanym przez nas doradcą.